RANKING JUNIORÓW NA 31.12.2014

Miejsce

Nazwisko

Imię

Nr CEZAR

OZBS

Ranking

1

Klukowski

Michał

12197

DS

80 643,5

2

Jassem

Paweł

5069

SW

49 329,2

3

Tuczyński

Piotr

9146

MA

37 915,1

4

Wojcieszek

Jakub

9550

MA

36 591,2

5

Kazmucha

Danuta

9138

WP

27 032,3

6

Kaźmierczak

Wojciech

10570

MA

22 932,0

7

Żmuda

Justyna

10085

MA

20 945,6

8

Niajko

Sławomir

11104

WP

20 247,5

9

Bielawski

Maciej

9549

WP

19 026,1

10

Witkowski

Łukasz

9755

SW

17 010,0

11

Nowak

Kamil

14728

PK

10 684,0

12

Marks

Rafał

13438

MA

9 935,7

13

Sobczak

Mateusz

12154

MA

9 237,8

14

Marcinowski

Piotr

11550

DS

9 039,8

15

Szymaszczyk

Paweł

11903

MA

8 712,6

16

Jochymski

Tomasz

5649

MA

8 505,4

17

Kania

Michał

7801

MA

8 131,0

18

Krysa

Adam

12999

MP

6 662,7

19

Superson

Maciej

14540

MP

6 576,9

20

Jarosz

Aleksandra

12108

WP

5 559,9

21

Shpuntou

Yan

10171

MP

5 527,1

22

Kacperski

Kacper

14481

MA

5 423,4

23

Chodacki

Maksymilian

14619

SL

5 288,3

24

Majcher

Arkadiusz

9357

MA

5 240,1

25

Grabiec

Maciej

13074

MP

4 774,5

26

Krawczyk

Błażej

14286

MP

4 313,0

27

Bojarski

Marcin

12152

MP

4 063,6

28

Holeksa

Magdalena

11871

MP

3 950,2

29

Lonski

Adam

13364

PM

3 670,9

30

Bałdysz

Sammy

10472

DS

3 642,3

31

Stachowiak

Justyna

12362

WP

3 517,4

32

Mielnik

Krzysztof

11809

PM

3 454,3

33

Kita

Maciej

11109

MP

3 369,9

34

Berhorst

Patryk

12624

PM

2 722,2

35

Cybula

Bartłomiej

12620

PM

2 673,0

36

Maduzia

Anna

8549

ZP

2 665,0

37

Długosz

Olga

14285

MP

2 612,4

38

Banaś

Natalia

10978

DS

2 588,5

39

Zawada

Jakub

14234

PK

2 535,0

40

Terszak

Andrzej

10212

MA

2 527,3

41

Krysa

Michał

12999

MP

2 376,8

42

Górka

Adrian

15839

ZP

2 368,8

43

Pląder

Łukasz

14000

MP

2 274,0

44

Kowalewski

Roman

13651

PM

2 256,7

45

Łosiewicz

Igor

10209

MA

2 247,9

46

Bałdysz

Zofia

10472

DS

2 046,0

47

Morgiel

Anna

13596

MA

2 022,3

48

Szymański

Marcin

14250

WP

1 973,8

49

Weinhold

Izabela

7428

DS

1 936,9

50

Mączka

Stanisław

15976

MA

1 886,0

51

Szczypczyk

Agnieszka

10084

MP

1 825,8

52

Superson

Krzysztof

14540

MP

1 737,8

53

Nierzwicki

Łukasz

10996

PM

1 698,6

54

Stępień

Bartosz

11813

WP

1 682,4

55

Jagodziński

Jakub

11834

LU

1 665,7

56

Stachnik

Wojciech

11110

MP

1 649,3

57

Waszkiewicz

Adam

12927

DS

1 624,4

58

Kopka

Kacper

15511

MA

1 606,5

59

Janeczko

Artur

11128

SL

1 556,0

60

Wilczak

Kacper

2179

LB

1 536,8

61

Moszczyńska

Zuzanna

13412

MA

1 526,5

62

Piesiewicz

Dominika

13060

MA

1 499,0

63

Wadas

Grzegorz

13019

MP

1 488,0

64

Igła

Michał

8776

MP

1 389,3

65

Dowolski

Krystian

11928

MA

1 386,8

66

Fira

Daniel

14565

ZP

1 363,3

67

Miesiąc

Tadeusz

9142

WP

1 306,8

68

Kurzak

Przemysław

14525

MP

1 297,5

69

Pęsiek

Piotr

15513

MA

1 202,5

70

Kaleta

Paweł

3233

SL

1 111,0

71

Grzeszczak

Jan

11388

DS

1 100,1

72

Picheta

Przemysław

13520

MP

1 096,0

73

Brede

Joanna

10591

WP

1 081,8

74

Patreuha

Jakub

14782

DS

1 009,0

75

Parkitny

Rafał

9876

SL

970,8

76

Jaworska

Izabella

12158

LD

963,4

77

Jastrzębski

Dominik

14237

MA

958,5

78

Wójcik

Marta

14965

MA

953,8

79

Jędrzejewski

Grzegorz

13899

WP

944,8

80

Patreuha

Patryk

14782

DS

927,5

81

Pędziński

Jan

10768

WP

903,4

82

Maszenda

Rafał

15352

MA

902,8

83

Kałwa

Loretta

14032

DS

872,8

84

Krawczyk

Wojciech

14286

MP

858,0

85

Burda

Anna

14585

MP

852,8

86

Chojnicka

Agata

15059

DS

846,8

87

Wzorek

Piotr

14283

MP

842,8

88

Petryszyn

Witold

14284

MP

796,8

89

Suchodolska

Monika

15803

PM

790,8

90

Maszenda

Michał

15352

MA

785,8

91

Rosłon

Barbara

13436

MA

782,5

92

Trendak

Łukasz

16069

MA

766,5

93

Molenda

Rafał

12871

DS

737,0

94

Suchodolski

Adam

15802

PM

735,8

95

Cetera

Krzysztof

14862

MP

732,0

96

Mroczkowski

Mateusz

7378

DS

731,2

97

Chudy

Agnieszka

11803

DS

727,0

98

Kaleta

Michał

3233

SL

725,0

99

Ćwiek

Bartosz

14971

MA

697,8

100

Trzaskowski

Adam

15977

MA

680,5

101

Kaczmarek

Bartosz

14789

WP

676,0

102

Andruszkiewicz

Jakub

16380

MA

675,5

103

Duszyńska

Justyna

14326

MA

672,8

104

Drankiewicz

Michał

12873

DS

667,0

105

Pawełczyk

Tomasz

15746

SL

659,8

106

Kosma

Łukasz

11237

LD

655,4

108

Bojarski

Maciej

12152

DS

641,0

109

Byra

Aleksandra

14522

MP

638,8

110

Skołyszewski

Grzegorz

13521

MP

629,3

111

Duwe

Krzysztof

14480

MA

605,5

112

Twardowska

Elżbieta

11882

SL

599,3

113

Iwaniuk

Patryk

15561

PM

585,8

114

Bączek

Krystian

16070

MA

568,0

115

Lenkiewicz

Jakub

17001

MP

566,0

116

Jasiński

Paweł

16645

LD

562,8

117

Kurkowska

Małgorzata

16608

PM

548,0

118

Duszak

Piotr

14973

MA

543,0

119

Jasiński

Piotr

16645

MA

538,5

120

Sadowski

Tomasz

14967

MA

538,3

121

Puczyńska

Anna

13001

MA

532,3

122

Jankowska

Anna

13065

DS

531,0

123

Szulgit

Jakub

15183

KP

525,6

124

Kazmucha

Joanna

9138

WP

512,5

125

Walędzik

Karolina

14974

MA

506,5

126

Godlewski

Piotr

16445

MA

499,0

127

Nitek

Przemysław

15514

MA

497,5

128

Kałczyński

Michał

14798

WP

490,5

129

Kupczyk

Karolina

16377

MA

485,5

130

Strzelczyk

Mateusz

15632

DS

472,0

131

Pęsiek

Paweł

15513

MA

463,0

132

Makulec

Marek

13617

LD

460,9

133

Pędziński

Kacper

10768

WP

460,8

134

Moczulski

Jakub

14221

DS

460,5

135

Wiśniewski

Tomasz

13696

MA

460,4

136

Gąsienica-Józkowy

Jan

15556

MP

435,0

137

Kuczkowski

Michał

16743

MP

434,0

138

Nowakowski

Michał

16197

OP

419,0

139

Lechowska

Angelika

11044

SL

418,5

140

Superson

Barbara

14540

MP

417,3

141

Sucharda

Edward

16875

MA

416,0

142

Barzyk

Dawid

15380

DS

413,5

143

Konarski

Piotr

13855

SL

411,0

144

Piesiewicz

Agnieszka

13060

MA

408,8

145

Zawada

Kinga

14234

SL

406,8

146

Kaszowski

Dominik

13270

SL

406,5

147

Kiraga

Kinga

16526

MA

403,5

148

Rokita

Jakub

14321

MP

401,5

149

Polowczyk

Przemysław

13566

WP

400,5

150

Garncarz

Wojciech

14864

MP

395,5

151

Walczak

Jarosław

14839

LD

392,8

152

Frąckowiak

Łukasz

12914

LB

386,8

153

Ligman

Wojciech

16623

PM

385,0

154

Andrzejewski

Mateusz

11441

WP

383,2

155

Michalska

Joanna

14036

DS

379,5

156

Gałasiński

Łukasz

14027

LD

378,5

157

Szuszkiewicz

Adam

14060

DS

376,8

158

Kruczek

Piotr

16528

PK

367,5

159

Szczuczko

Patryk

15840

ZP

366,8

160

Piotrowska

Dominika

13782

DS

365,0

161

Hycnar

Jędrzej

14170

MP

349,8

162

Domeracki

Jakub

15459

WP

348,5

163

Pędziński

Bartosz

10768

WP

346,5

164

Długosz

Justyna

14285

MP

343,3

165

Litwora

Anna

14853

MP

341,3

166

Urbańczyk

Katarzyna

15016

SL

341,0

167

Merynda

Piotr

13518

MP

337,3

168

Permus

Dawid

14784

DS

336,5

169

Pasińska

Weronika

15515

MA

333,5

170

Syncerek

Dariusz

15507

LD

333,3

171

Skubich

Karolina

14098

WP

331,3

172

Śmieliński

Piotr

10260

WP

326,8

173

Huda

Kamil

14915

SL

317,0

174

Roszyk

Katarzyna

13062

SL

316,0

175

Wojciechowski

Michał

9148

WP

309,3

176

Machura

Damian

13546

SL

307,3

177

Kras

Arkadiusz

14855

MP

307,0

178

Brożyna

Dominik

16039

PK

294,8

179

Czechak

Daniel

16342

SL

293,5

180

Chyliński

Milan

15394

LD

286,5

181

Stec

Aleksandra

15837

ZP

285,3

182

Nowacki

Wojciech

15225

DS

284,3

183

Szklarz

Grzegorz

7412

SL

281,8

184

Łukianiuk

Piotr

13941

MA

281,3

185

Skibiński

Jarosław

14195

MA

280,5

186

Wiązecka

Anna

16541

MA

277,5

187

Potrawa

Tomasz

13431

SL

276,3

188

Wroński

Kajetan

15931

WP

273,0

189

Janasiak

Jakub

16249

LD

272,0

190

Duczmal

Kamil

14792

WP

270,8

191

Bytskevich

Aliaksei

15447

PD

270,5

192

Byra

Joanna

14522

MP

270,3

193

Moryson

Michał

10595

WP

266,8

194

Szumera

Iwona

15547

MP

266,3

195

Mydlarski

Aleksander

14084

SL

266,0

196

Morek

Radosław

15541

MP

265,3

197

Majewski

Konrad

16065

MA

262,5

198

Radomska

Izabela

15794

MP

262,5

199

Wojtusiak

Teresa

14088

SL

261,3

200

Gębski

Piotr

16078

MA

260,8

201

Dziubińska

Ewa

13540

SL

257,0

202

Stefaniuk

Marek

8795

MP

256,0

203

Nowicki

Stanisław

14805

WP

252,5

204

Szczygieł

Paweł

10787

WP

251,8

205

Rymarczyk

Mateusz

12190

LB

251,3

206

Zimniewicz

Michał

11457

WP

250,8

207

Maćczak

Radosław

16159

ZP

247,5

208

Sikora

Michał

12905

SL

246,5

209

Banaś

Piotr

10978

DS

244,0

210

Jankowski

Jan

16558

WP

244,0

211

Wiśniewski

Przemysław

13696

MA

243,3

212

Śliwiński

Maciej

13966

MP

243,0

213

Wszędybył

Kamil

15492

LD

240,0

214

Próchniewicz

Weronika

15500

LD

239,5

215

Chmielewska

Magdalena

14586

MP

239,3

216

Wasłowicz

Marcin

13650

PM

236,3

217

Lehnhardt

Anna

16123

WP

236,0

218

Maciak

Krzysztof

15945

LD

235,3

219

Lebiedź

Maciej

12596

MP

234,0

220

Harat

Marta

16228

PM

233,3

221

Łuczak

Paweł

14801

WP

233,3

222

Małecka

Joanna

10782

WP

232,8

223

Tomaszyk

Marcin

15930

WP

232,8

224

Dudkiewicz

Cezary

13598

LD

232,3

225

Surówka

Piotr

11780

MP

232,0

226

Pluszczewski

Michał

16939

SL

226,0

227

Hodor

Jędrzej

15283

MP

224,5

228

Kazanowski

Karol

13465

MA

224,0

229

Zgaślik

Michał

12944

OP

222,5

230

Madej

Magdalena

11775

MP

221,3

231

Czapczyk

Barbara

16020

WP

218,8

232

Liszka

Michał

15956

WP

215,8

233

Trzaska

Mateusz

14223

DS

215,3

234

Chrabąszcz

Gabriel

15779

MP

214,0

235

Superson

Szymon

14540

MP

214,0

236

Mosiałek

Alicja

15291

MP

213,3

237

Rolf

Krzysztof

15368

MA

212,3

238

Wężyk

Maciej

8759

SL

210,8

239

Zarzycka

Joanna

15756

DS

210,0

240

Gruszka

Tomasz

16017

WP

209,5

241

Piotrzkowski

Damian

16721

PM

208,5

242

Wasielewski

Łukasz

15452

WP

208,0

243

Gackowski

Marek

11416

DS

207,8

244

Strzelczyk

Radosław

15632

MA

206,3

245

Duczmal

Mikołaj

14792

WP

205,5

246

Kaśków

Wojciech

11413

ZP

204,8

247

Wieteska

Michał

12499

MA

203,0

248

Grzegorzewski

Michał

15369

MA

201,5

249

Korkosiński

Mateusz

15493

LD

201,5

250

Wiśniewski

Tomasz

13696

WP

201,5

251

Kozłowski

Artur

13493

LD

200,3

252

Kędzbok

Krzysztof

10317

SL

200,0

253

Popiela

Bartosz

15454

WP

199,0

254

Górny

Michał

13498

WP

198,5

255

Dziekańska

Joanna

17029

MA

196,0

256

Wochowski

Jan

14888

LB

192,3

257

Żabierek

Kamil

14903

DS

190,5

258

Macielak

Adrian

14001

MA

187,5

259

Pyda

Karolina

14085

SL

185,3

260

Kacperek

Agata

16185

MA

183,5

261

Sawicki

Piotr

13210

LD

180,0

262

Ciuńczyk

Hanna

16544

MA

179,0

263

Okuniewska

Monika

14943

DS

179,0

264

Stróżewski

Jakub

14889

LB

179,0

265

Zaręba

Anna

17030

MA

179,0

266

Konieczny

Patryk

15470

LB

178,8

267

Szymankiewicz

Łukasz

15451

WP

178,5

268

Kubzdela

Konrad

15453

WP

176,3

269

Majcherczyk

Piotr

15576

MA

174,5

270

Lenart

Agnieszka

16560

WP

171,0

271

Szymańska

Małgorzata

14556

MP

169,8

272

Niemczyk

Jerzy

14799

WP

169,0

273

Stachowski

Adam

15926

WP

168,5

274

Wrzoskiewicz

Grzegorz

16025

LB

167,8

275

Naskręt

Iga

16556

WP

165,8

276

Woźniak

Filip

15880

DS

164,5

277

Nowak

Mateusz

14728

WP

164,0

278

Przyłuski

Filip

16621

MA

164,0

279

Kiciński

Krystian

16026

LB

162,5

280

Marek

Maciej

16027

LB

162,5

281

Bąk

Katarzyna

12945

SL

162,3

282

Kusiak

Małgorzata

12084

WP

162,3

283

Siejba

Martyna

14736

DS

161,5

284

Konczewska

Katarzyna

15243

MP

160,8

285

Matella

Marcin

16566

WP

159,5

286

Pruszczyk

Katarzyna

16651

MA

157,0

287

Sosulska

Elżbieta

16200

OP

156,0

288

Bogdziel

Daniel

15838

ZP

155,0

289

Ciepielewska

Iwa

16497

MA

154,0

290

Bartosik

Mateusz

16237

LD

153,5

291

Pigulski

Adam

16585

DS

147,5

292

Okuniewski

Wojciech

15414

PM

147,0

293

Szelwach

Krzysztof

16198

OP

146,0

294

Kamińska

Agnieszka

9035

SL

145,5

295

Bocz

Mariusz

7267

SL

142,3

296

Chojnacka

Maria

14734

DS

141,5

297

Hałat

Tomasz

14383

DS

140,3

298

Łożyński

Olaf

15929

WP

137,3

299

Woźnica

Anna

16063

MA

137,0

300

Koryciński

Karol

14200

MA

136,0

301

Ocylok

Dominika

15259

MP

135,8

302

Krajnik

Dominik

15849

PM

134,0

303

Małas

Jacek

14035

DS

133,5

304

Hałas

Wiktoria

14070

SL

133,3

305

Przybyliński

Michał

16081

MA

131,0

306

Krzemyk

Mateusz

16341

MP

129,5

307

Stachowiak

Piotr

12362

WP

129,5

308

Kuczewski

Łukasz

16788

KP

129,0

309

Wojciechowski

Tomasz

9148

WM

129,0

310

Bilewicz

Karolina

16704

MA

128,5

311

Lippik

Norman

13527

DS

126,5

312

Mike

Tomek

14306

SL

124,0

313

Leśniak

Dagmara

13274

SL

122,5

314

Łęgowski

Tomasz

14239

MA

121,0

315

Bogdański

Aleksander

16563

WP

120,5

316

Korzyniewski

Jakub

15472

LB

118,3

317

Pasińska

Marianna

15515

MP

117,8

318

Niziołek

Piotr

16562

WP

117,0

319

Galasińska

Klaudia

16572

LB

115,5

320

Jedyńska

Sylwia

16049

LD

115,0

321

Kachel

Sławomir

15022

SL

114,5

322

Wójcik

Antoni

14965

MP

114,3

323

Grodzka

Julia

16809

LU

114,0

324

Trojański

Filip

17008

MA

114,0

325

Neć

Patryk

16218

DS

113,0

326

Walczewski

Grzegorz

15899

SL

112,0

327

Kicińska

Adrianna

16570

LB

111,5

328

Bilski

Bartosz

16571

LB

111,0

329

Jezierski

Jakub

15255

MP

111,0

330

Paczkowski

Jan

15791

MP

110,5

331

Pietrończyk

Krzysztof

15483

LB

110,0

332

Rymarczyk

Kacper

12190

LB

110,0

333

Wrona

Filip

16644

MA

109,0

334

Ćwirko

Bartłomiej

4004

WM

108,5

335

Śniadecki

Łukasz

14887

LB

107,0

336

Mrowicki

Maciej

16567

LB

106,0

337

Wróblewski

Adam

4001

WM

106,0

338

Urbański

Kamil

15184

KP

105,5

339

Dziubiński

Mikołaj

14810

SL

102,5

340

Konador

Jakub

15558

MA

102,0

341

Trybus

Oskar

16659

MP

101,0

342

Woliński

Krystian

15480

MA

100,8

343

Kuras

Bartłomiej

16822

DS

100,0

344

Sapiecha

Grzegorz

16755

OP

100,0

345

Wierzbowski

Kacper

15904

LD

100,0

346

Kokot

Joanna

16255

DS

99,0

347

Łatecka

Katarzyna

15787

MP

97,3

348

Sieradzki

Michał

15879

DS

97,3

349

Racewicz

Maciej

16586

DS

96,5

350

Gierczyńska

Dominika

13359

ZP

95,3

351

Piątkowski

Paweł

4031

WM

94,0

352

Zimny

Michalina

16565

WP

93,5

353

Woźniak

Zuzanna

15880

WP

91,8

354

Mazur

Damian

17033

DS

91,0

355

Bogdan

Adam

12801

MA

89,8

356

Bocheńska

Aniela

4008

WM

88,5

357

Ciesielska

Marta

16868

WP

87,0

358

Malcherek

Maria

14818

SL

85,8

359

Kozłowska

Joanna

14254

LD

85,5

360

Bartnik

Tomasz

17009

OP

85,0

361

Kaleta

Rafał

3233

DS

84,0

362

Cichocki

Piotr

4003

WM

83,0

363

Chlebicki

Andrzej

14964

MA

82,5

364

Gładki

Mikołaj

16346

DS

82,0

365

Marczak

Igor

16643

MA

82,0

366

Jabłonowska

Katarzyna

16652

MA

81,5

367

Lorek

Magdalena

14904

SL

80,5

368

Bąk

Wawrzyniec

12945

OP

80,0

369

Musiał

Gabriela

15790

MP

79,5

370

Kokot

Paul

16255

DS

79,0

371

Lityński

Radosław

15972

LD

79,0

372

Pantak

Wiktor

14428

SL

79,0

373

Sidorowicz

Marcin

15382

DS

79,0

374

Kobierski

Filip

15673

WP

78,5

375

Kowalska

Anna

15695

SL

78,3

376

Guniewicz

Artur

16300

MP

77,0

377

Borowczyk

Patrycja

15765

MP

76,3

378

Liszka

Bartosz

15956

MP

75,3

379

Basaj

Anna

16064

MA

73,5

380

Wojtaszewska

Aleksandra

16857

LD

73,0

381

Gołdyn

Elżbieta

14511

DS

71,5

382

Ciepielewska

Agnieszka

16497

MA

71,0

383

Osmolak

Maria

16527

MA

71,0

384

Ludmann

Michał

15385

DS

66,8

385

Matyjasik

Gabriel

15764

MP

65,5

386

Plewnia

Sandra

15567

SL

65,0

387

Żmudka

Anna

15763

MP

64,3

388

Woyda

Szymon

13481

LD

63,0

389

Wawrzyńczak

Rafał

16856

LD

62,0

390

Mikos

Michał

15762

MP

61,5

391

Piskorz

Dominik

15761

MP

61,0

392

Nowicka

Daria

14222

DS

60,8

393

Karpik

Dawid

15551

MP

59,8

394

Kwiatkowska

Zofia

15927

WP

58,8

395

Toczek

Aleksandra

16587

DS

58,5

396

Kowalska

Katarzyna

15695

MA

58,0

397

Chełstowska

Alicja

14986

LB

57,5

398

Świstak

Piotr

16872

MA

57,0

399

Andrzejewska

Małgorzata

16124

WP

56,0

400

Rajczewski

Aleksander

17014

WP

56,0

401

Kopeć

Piotr

16980

DS

55,0

402

Wrzoskiewicz

Alicja

16025

LB

55,0

403

Lazaj

Daniel

14670

SL

52,0

404

Probola

Agnieszka

4005

WM

51,0

405

Radko

Bolesław

16936

KP

51,0

406

Hajdo

Krzysztof

17028

MP

50,0

407

Morawski

Tomasz

17113

MP

49,5

408

Zieliński

Michał

15593

MA

48,8

409

Wróbel

Bartosz

16915

MP

48,0

410

Maciąga

Sebastian

16838

MP

47,0

411

Wolak

Bartosz

16914

MP

45,0

412

Caus

Dominik

16134

SL

44,5

413

Liszka

Sebastian

15956

MP

44,0

414

Piecyk

Kacper

16982

DS

43,0

415

Szczerba

Paweł

16618

LD

43,0

416

Wypych

Patryk

16630

LD

43,0

417

Brodaczewska

Anna

16654

MA

42,5

418

Zaborowska

Martyna

16705

MA

42,5

419

Wyroba

Jakub

15766

MP

40,3

420

Arciszewski

Franciszek

16551

WP

40,0

421

Wiązecki

Piotr

11926

MA

39,0

422

Słoma

Rafał

15755

DS

38,5

423

Grzegorzewicz

Karolina

15588

SL

37,8

424

Zembaczyński

Jakub

16839

MP

37,0

425

Krężołek

Marcin

15549

MP

36,3

426

Kurasiak

Monika

16580

DS

36,0

427

Zawalski

Michał

16723

MA

36,0

428

Rosiak

Piotr

16031

LB

35,0

429

Kokot

Jakub

16255

DS

34,0

430

Mitkowski

Mikołaj

16584

DS

32,5

431

Klimczuk

Paweł

16876

MA

31,0

432

Bień

Natalia

16577

DS

30,5

433

Hałas

Kinga

14070

SL

30,0

434

Todor

Gabriela

15796

MP

30,0

435

Kopciński

Mateusz

15245

MP

28,3

436

Rędzio

Kornelia

16310

MP

27,5

437

Gołdyn

Joanna

14511

DS

27,3

438

Ryszka

Daniel

16836

MP

27,0

439

Adamowski

Jan

16263

MP

26,5

440

Stachów

Mateusz

14122

DS

26,5

441

Nieć

Wiktoria

16557

WP

26,0

442

Armatyńska

Zuzanna

14944

PM

25,5

443

Bytskevich

Yulija

15447

PD

25,5

444

Czechak

Piotr

16342

SL

25,5

445

Guzik

Jan

16301

MP

25,5

446

Czuba

Karol

14587

MP

25,0

447

Miękina

Natalia

16306

MP

24,5

448

Radliński

Łukasz

16921

DS

24,0

449

Szewczyk

Piotr

15702

MP

23,5

450

Marszalik

Dawid

15935

SW

23,0

451

Księżyk

Julia

15890

SL

22,5

452

Kaleta

Martin

3233

SL

22,3

453

Mroziński

Mateusz

15936

SW

22,3

454

Bialik

Filip

15240

MP

21,3

455

Sierpina

Norbert

16219

DS

21,0

456

Duch

Mikołaj

17000

MP

20,0

457

Herjan

Stanisław

16897

MP

20,0

458

Sierpina

Sebastian

16219

DS

20,0

459

Warzecha

Bartłomiej

16890

MP

20,0

460

Myśliwiec

Mateusz

16889

MP

19,0

461

Woźnica

Jan

16063

MA

19,0

462

Listwan

Filip

16582

DS

18,5

463

Renc

Paweł

15251

MP

18,0

464

Tokarczuk

Oskar

16926

DS

18,0

465

Łeński

Oskar

15753

DS

17,8

466

Łeńska

Dominika

16438

DS

17,5

467

Lesiczka

Piotr

16684

SL

17,0

468

Podstawka

Mateusz

17011

SW

17,0

469

Sikora

Maciej

12905

SL

17,0

470

Treszczyński

Bartłomiej

16837

MP

17,0

471

Krupnik

Patrycja

16217

DS

16,5

472

Bomba

Natalia

16488

SW

16,0

473

Przesławski

Wiktor

16985

MP

16,0

474

Rak

Adam

17010

SW

16,0

475

Szafrańska

Magdalena

16487

SW

16,0

476

Ziętek

Mikołaj

16984

DS

16,0

477

Starczewska

Marta

16706

MA

15,0

478

Madej

Roman

11775

MP

14,0

479

Siatka

Dominika

16337

MP

13,0

480

Jakubowski

Bartosz

16578

DS

12,0

481

Lange

Jakub

16649

DS

10,0

482

Wojtala

Bartosz

16625

PM

9,5

483

Hejna

Agnieszka

15381

DS

9,0

484

Laszuk

Jakub

16581

DS

9,0

485

Janczewski

Jędrzej

15583

DS

8,5

486

Janoszka

Paulina

16113

SL

8,5

487

Armatyński

Ksawery

14945

PM

8,3

488

Górnicka

Laetitia

16864

DS

8,0

489

Sieradzka

Michalina

15383

DS

8,0

490

Zbrojewska

Oliwia

16999

PM

8,0

491

Garcarz

Sławomir

14589

MP

7,5

492

Herl

Cyprian

15964

DS

7,3

493

Ludwikowski

Leszek

13887

MP

7,0

494

Ryczan

Jakub

16595

SL

7,0

495

Dyduch

Jan

14588

MP

6,5

496

Żarczyński

Dagobert

15968

DS

6,5

497

Borzych

Ryszard

16288

MP

6,0

498

Figura

Filip

17097

DS

6,0

499

Kwaśnik

Jan

16919

DS

6,0

500

Sobień

Dawid

16107

SL

6,0

501

Wilk

Karol

16983

DS

6,0

502

Czerkawski

Gordian

16333

DS

5,5

503

Sołtysik

Marta

16596

SL

5,5

504

Głowaczewski

Ziemowit

16993

MA

5,0

505

Kopińska

Katarzyna

16900

MP

5,0

506

Sęk

Jakub

16106

SL

5,0

507

Tomalka

Michał

16594

SL

5,0

508

Tomiakowski

Jan

16841

LD

5,0

509

Grabarz

Szymon

16334

DS

4,5

510

Feret

Jakub

16979

DS

4,0

511

Predkiel

Mateusz

16966

DS

4,0

512

Sicińska

Marta

16922

DS

4,0

513

Dudek

Magdalena

16422

MP

3,5

514

Graczykowski

Łukasz

15978

DS

3,5

515

Ramus

Piotr

14823

SL

3,3

516

Wylegała

Daniel

15979

DS

3,3

517

Afanasewicz

Jakub

16215

DS

3,0

518

Duda

Piotr

10960

MP

3,0

519

Falentin

Kacper

16863

DS

3,0

520

Nowosadko

Konrad

16624

PM

3,0

521

Peszke

Tymoteusz

16726

WP

3,0

522

Zielewska

Dominika

16588

DS

3,0

523

Lipman

Ada

13678

SL

2,5

524

Sukta

Natalia

16420

MP

2,5

525

Nowicki

Patryk

14805

DS

2,0

526

Olszewski

Karol

16574

MP

2,0

527

Ryś

Krzysztof

16976

DS

2,0

528

Tarnawska

Weronika

16910

MP

2,0

529

Zając

Tomasz

16866

DS

2,0

530

Błoński

Konrad

16947

DS

1,0

531

Gądek

Jakub

16894

MP

1,0

532

Główczyk

Dawid

16579

DS

1,0

533

Janoszka

Ewelina

16113

SL

1,0

534

Krupnik

Oliwia

16217

DS

1,0

535

Woźniak

Jakub

15880

WM

1,0

536

Fecyk

Krystian

14121

DS

0,8

537

Jarecka

Agnieszka

16023

DS

0,8

538

Brandt

Maks

12870

DS

0,5

539

Zasucha

Ewa

15902

SL

0,3