Poznań Retro Teams Marathon - kolejne zwycięstwo naszych!

W dniach 23-24 kwietnia w Poznaniu z inicjatywy i przy wsparciu Olecha Bestrzyńskiego rozegrany został turniej teamów z cyklu Grand Prix Polski. Długi dystans - 17 8-rozdaniowych rund, ciekawa formuła - w play off system do dwóch porażek złożyły się na bardzo fajną imprezę, na pewno wartą kontynuacji.

Turniej zdecydowanie (bez porażki w fazie pucharowej) wygrał nasz team - BRIDGE24.PL

Od lewej: prezes WZBS Marian Wierszycki, Rafał Jagniewski, Piotr Wiankowski, Piotr Nawrocki, Wojciech Gaweł

W finale pokonali drużynę ROMAŃSKI (Jacek Romański, Roman Grzelak, Jerzy Michałek, Wit Klapper, Sylwester Walerowicz, Andrzej Jeleniewski).

Na trzecim miejscu ZAWADA z naszymi graczami w składzie:

Od lewej: Kamil Nowak, Michał Nowosadzki, Krzysztof Kujawa, Wocjiech Strzemecki; nieobecni Przemysław Zawada i Jacek Kalita.

Atrakcją turnieju była klasyfikacja handicapowa, w której liczba zdobytych VP była skorygowana o wskaźnik, związany z sumą WK teamu. Zwyciężył w niej team BAŁDYSZ (Sammy Baldysz, Zofia Baldysz, Jakub Domeracki, Tadeusz Miesiąc, Agnieszka Sławenta)