Mityng Żuławski

W dniach 6-8 marca w Elblągu rozegrany został Mityng Żuławski.

W klasyfikacji łącznej na 2. i 3. miejscu znaleźli się Wojtek Gaweł i Rafał Jagniewski, a na 5. Bartek Chmurski.

Klasyfikacja kongresowa

W turnieju teamów o Puchar Żuław z cyklu Ruch Mistrzostwa Polski Teamów zwyciężył JANISZEWSKI (Janiszewski - Tuszyński, Araszkiewicz - Puczyński). Na III miejscu ZAWADA z naszymi zawodnikami w składzie - P.Zawada, W.Strzemecki, G.Narkiewicz, J.Kalita, M.Nowosadzki, na VI - Bridge24.pl - B.Chmurski - P.Tuczyński, W.Gaweł - R.Jagniewski.

Pełne wyniki turnieju teamów

W niedzielnym Grand Prix Polski Par zwyciężyli Piotr Nawrocki i Piotr Wiankowski. Z naszych graczy - na 5. miejscu W.Gaweł - R.Jagniewski, na 9. - B.Chmurski - J.Stępiński, na 12. K.Dufrat - J.Żmuda.

Pełne wyniki Grand Prix Polski Par

W trzech rozegranych wcześniej turniejach par zwyciężali: Leszek Sztyrak - Sławomir Kolarz, Paweł Jassem - Piotr Zatorski, Piotr Ilczuk - Radosław Szczepański. W tym ostatnim, rozgrywanym w sobotę wieczorem, 6. miejsce zajęli Bartosz Chmurski i Jeremi Stępiński.