Kongres Sława 2016 za nami

Zakończył się pierwszy z tegorocznych letnich kongresów - Sława. Impreza dzięki staraniom organizatorów udana, chociaż frekwencja chyba nieco słabsza niż w poprzednich latach... Pewnie niektórzy wybierali telewizyjne emocje mistrzostw Europy w piłkę kopaną.

W klasyfikacji kongresowej wygrał Michał Klukowski, wyprzedzając Justynę Żmudę. W klasyfikacji wczasowej także junior na czele - Rafał Marks.

Klasyfikacja kongresowa

Klasyfikacja wczasowa

Poszczególne turnieje wygrywali:

SOBOTA - Memoriał Jurka Rymwida - Andrzej Byzdra i Marek Witek, ostatni turniej kongresowy - Maciej Grabiec i Mateusz Sobczak.

PIĄTEK - kongresowy turniej teamów o "Puchar Lata". Zwyciężył SENATOR - S.Pająk, M.Rafalski, M.Bielawski, S.Gołębiowski, J.Leśniczak, P.Walczak

W porannym turnieju wczasowym zwyciężyli K.Bączek - P.Dybicz, a w nocnym - E.Czubak - P.Zatorski

CZWARTEK:

wczasowy - A.Majcher - R.Marks

kongresowy - R.Sakowicz - P.Zatorski

otwarty - A.Winkler - R.Zwolak

ŚRODA:

wczasowy - Andrzej Jarecki - Robert Cimr

kongresowy - Justyna Żmuda - Michał Klukowski

otwarty - Katarzyna Dufrat - Edmund Czubak

WTOREK:

- wczasowy - G.Lewaciak - Wit Klapper

- kongresowy - M.Mendrek - K.Róg

- otwarty - M.Maj-Rudnicka - K.Szczepańska

PONIEDZIAŁEK

wczasowy - Jan Betley - Aleksander Krych,

kongresowy - Piotr Kalinowski - Włodzimierz Szczepanik

W NIEDZIELĘ rozegrany został najważniejszy turniej kongresu - z cyklu Grand Prix Polski Par. Wygrali Kamil Nowak i Przemysław Janiszewski.

Na drugim miejscu Justyna Żmuda w parze z Michałem Klukowskim, na czwartym Anna Sarniak, grająca z Iwoną Czajką.

Od lewej: P.Janiszewski, K.Nowak, M.Klukowski, J.Żmuda

WYNIKI sławskiego GPPP

Wcześniejsze turniejach wygrywali:

CZWARTEK:

ZAPOZNAWCZY - W.Strzemecki - J.Zawada

PIĄTEK

I WCZASOWY - Z.Bałdysz - M.Dąbrowski

I KONGRESOWY - M.Klukowski - M.Terpiłowski

TURNIEJ PRZYJACIÓŁ BRYDŻA - P.Zawada - D.Lisiecki

Od lewej: P.Zawada, D.Lisiecki

I OTWARTY - M.Dobrowolski - R.Marks

SOBOTA

II KONGRESOWY - R.Marks - Z.Moszczyńska

MIKSTY KONGRESOWE - A.Górska - B.Chmurski

III KONGRESOWY - M.Bublewicz - M.Wierzbicki

II OTWARTY - S.Czech - P.Marcinowski

Program i wyniki kongresu