Kolejny nationals za nami - Kansas City 2017

W Kansas City dobiegł końca tegoroczny wiosenny nationals.

W ostatnim turnieju rangi mistrzowskiej - Jacoby Swiss Teams zwyciężył team CAYNE - Patricia Cayne, Dano De Falco, Tim Verbeek, Danny Molenaar, Bob Drijver, Bart Nab. Na drugim miejscu LAVAZZA (Bocchi, Sementa, Bilde, Duboin, Bianchedi, Madala), a na trzecim PASKE (Paske, Hydes, Fu, Jie, Polowan, Deas).

Z naszych graczy - na 11. uplasowali się Kalita - Nowosadzki (TULIN), na 13. Buras - Narkiewicz (BERG), na 18. - Blass - Pszczoła, Nawrocki - Wiankowski, Chmurski - Tuczyński.

Najważniejszy turniej - Vanderbilt Knockout Teams zakończył się w sobotę. W finale NICKELL (Nickell - Katz, Levin - Weinstein, Meckstroth - Rodwell) wysoko - 142-56 - pokonał SCHWARTZA (Schwartz - Korbel, Brogeland - Lindqvist, Bakhshi - Gold).

Mott-Smith Trophy dla gracza, który zdobył najwięcej amerykańskich punktów klasyfikacyjnych podczas mistrzostw padło łupem Jeffa Meckstrotha (400), drugi był Dennis Bilde (373.75, a trzeci Eric Rodwell (320.59). Na 33 i 34 miejscu znaleźli się w tej klasyfikacji Bartosz Chmurski i Piotr Tuczyński (164.30).