61. Poznański Kongres Brydżowy za nami!

Dobiegł końca pełen brydżowych emocji długi weekend majowy!
Podczas 61. Poznańskiego Kongresu Brydżowego odbyły się Mistrzostwa Polski Par Mikstowych oraz Mistrzostwa Polski Teamów Mikstowych, a także turniej z cyklu Budimex Grand Prix Polski Par i inne turnieje kongresowe i towarzyszące. Zawodnicy Bridge24.pl uczestniczyli we wszystkich tych konkurencjach z dobrymi wynikami
● Jacek Kalita zdobył złoto na MPPM wraz z partnerką Cathy Bałdysz. Ta para była także częścią srebrnej drużyny z MPTM! 2 medale to ogromny sukces, więc serdecznie gratulujemy parze Kalita-Bałdysz
● 5. miejsce na Mistrzostwach Polski Par Mikstowych zdobyła para zawodników Fundacji Bridge24.pl: Joanna Zalewska i Grzegorz Narkiewicz
● 8. miejsce na MPPM zdobyła para graczy Bridge24.pl: Anna Zaręba i Kamil Nowak.
● 10. miejsce także należało do pary zawodników Fundacji: Anny Sarniak i Bartosza Chmurskiego.
● 8. miejsce na MPPM zdobyła para Bridge24.pl: Grażyna Brewiak i Tomasz Latos.
● Na Mistrzostwach Polski Teamów Mikstowych drużyna Fundacja Bridge24.pl zakończyła eliminacje na wysokim 3. miejscu. Jednak po zaciętym ćwierćfinale odpadła z rozgrywek.
Trzymamy kciuki na kolejnych brydżowych eventach!