Vanderbilt - po drugim dniu

W 1/32 poległo kilka wysoko rozstawionych teamów.

Nas oczywiście najbardziej cieszy wygrana teamu KASLE, w któej grają nasi juniorzy - Michał Klukowski i Piotrek Tuczyński - z rozstawioną z nr 9 drużyną opartą na szwedzkich gwiazdach ROSENTHAL (Rosenthal - Silverstein, Fredin - Fallenius, Upmark - Nystrom).

Odpadł jeszcze wyżej (7) rozstawiony team VERHEES z mistrzami holenderskimi - Verhees - van Prooijen, Brink - Drijver, Bathurst - Zagorin - przegrali oni z rozstawionym z nr 58 chińskim teamem WANG w składzie Wang - Hu - Gan - Huang - Li - Li. W ogóle, Holendrzy mieli pecha do Chińczyków tego dnia, gdyż team BERG (14) - Berg - Lair, Bertens - Bakkeren, Muller - de Wijs, odpadł po porażce z LIU (51, wstępnie 64) - Liu - Liu - Hu - Chen.

Drużyna MURTHY, z którą będą walczyć nasi, grający w drużynie z Reese Milnerem, wyeliminowała nr 12 - Gitelman - Moss, Bessis - Lorenzini, Amoils - Grue.  

Odpadły także niektóre drużyny z Polakami w składzie. CONSUS (Martens, Filipowicz, Żak, Zaremba, Cieślak) nie stawił oporu HOLLMANOWI (Hollman - Ferguson, van den Bos - van Lankveld, Ticha - Ritmeijer), poddając mecz przy stanie 55-129 po 48 rozdaniach. Gawryś - Tuszyński, grając w drużynie LEVINE wraz z parami Levine - McGarry, Ekeblad - Bakhshi ulegli BLOOM (Bloom - Bloom - Brot - McDevitt - Applebaum - Merblum). Kowalski - Romański (JADE BARRETT) przegrali z DE BOTTON (de Botton - Malinowski, Charlsen - Hoftaniska, Townsend - Sandqvist).

Oto mecze 1/16 z udziałem naszych graczy:  

GROMOV (Gromow - Dubinin, BURAS - NARKIEWICZ, Bocchi - Madala) vs d’ORSI (d’Orsi - Figuereido, Campos - Villas Boas, Bianchedi - Muzzio)

KASLE (Kasle - Kozlove, KLUKOWSKI - TUCZYŃSKI, Kaplan - Donn) vs J.LALL (Lall - Zhao, Casen - Krekorian, Bianco - Allegaert)

GORDON (Gordon - Pratap, KWIECIEŃ - PSZCZOŁA, Berkowitz - Sontag) vs  WOOLSEY (Woolsey - Stewart, Grabel - Weinstein, Cohen - Beatty)

H.LALL (Lall - Milner, KALITA - NOWOSADZKI, GAWEŁ - JAGNIEWSKI) vs MOORTHY (Moorthy - Ramaratnam, Kushari - Ray)

LYNCH (Lynch - Passell, BALICKI - ŻMUDZIŃSKI, Bramley - Stansby vs MELTZER (Meltzer - Mohan, Boyd - Robinson, Brenner - Pellegrini)

W przypadku wygranej, trafiają na zwycięzców meczów par:

GROMOV - Kasle (Klukowski-Tuczyński) - J.Lall (Bianco - Allegaert, Lall - Zhao, Casen - Krekorian)

KASLE - Gromov - d’Orsi (d’Orsi - Figuereido, Campos - Villas Boas, Bianchedi - Muzzio)

H.LALL - Lynch (BALICKI - ŻMUDZIŃSKI) - Meltzer (Meltzer - Mohan, Boyd - Robinson, Brenner - Pellegrini)

LYNCH - H.Lall (KALITA - NOWOSADZKI, GAWEŁ - JAGNIEWSKI) - Murthy (Moorthy - Ramaratnam, Kushari - Ray)

Dzisiaj już przewidziana jest transmisja na BBO.