Turniej PRO-AM 2018 - uczestnicy

Tegoroczny turniej Pro-Am (piątek, 27.04, godz. 18.30) będzie miał bardzo silną obsadę... Wystarczy popatrzeć na pozycje rankingowe zawodowców, którzy wystąpią w turnieju:

Oto lista uczestników:

 

Zawodnik

 

Tytuł klasyfikacyjny WBF

pozycja w rankingu

Partner

1

Jacek

Kalita

WGM

WBF 12

 

 Janet

de Botton

2

Michał

Nowosadzki

WGM

WBF 14

 

Michał

Błach

3

 

Zia

Mahmood

WGM

WBF 27

 

 Olech

Bestrzyński

4

 

 Bobby

Levin

WGM

WBF 34

 

Vytautas

Vainkonis

 5  

Steve

Weinstein

WGM

WBF 35

 

Erikas

Vainkonis

 6  

Roy

Welland

WGM

WBF 41


 

Elżbieta

Tomczuk

 7  

David

Gold

WLM

WBF 46

   
 8  

Sabine

Auken

WLM

WBF 49

 

 Igor

Chalupec

 9  

Andrey

Gromov

WLM

WBF 63

 

Maciej

Kalita

 10

David

Bakhshi

WIM

WBF 69

 

 Renata

Dancewicz

11

 

Krzysztof

Buras

WLM

WBF 75


 

 Joyce

Hill

12

 

 Alexander

Dubinin

WLM

WBF 80

 

Witold

Żygulski

13

 

Grzegorz

Narkiewicz

WLM

WBF 81

 

Tomasz

Kluz

14

Stanisław

Gołebiowski

WLM

WBF 114

 

Tomasz

Latos

15

 

 Dror

Padon

WLM

WBF 147

 

Marek

Małysa

16

Artur

Malinowski

WIM

 WBF 295

 

Jacek

Latomski

17

 

Thor-Erik

Hoftaniska

WIM

WBF 328

 

Witold

Stachnik

18

Thomas

Charlsen

WIM

WBF 410

 

Aleksander

Bobko

19  

Tomasz

Gotard

WIM

WBF 412

 

Ilona

Bobko

20

 

Łukasz

Lebioda

   

Piotr

Lewicki

21

Marek

Borewicz

   

Andrzej 

Wezdecki

22

 

Wojciech

Strzemecki

WIM

PL 15

 

 Michał

Kalita

23

Piotr

Nawrocki

WIM

PL 17

 

Sławomir 

Kolarz

24

Piotr

Wiankowski

WIM

PL 18

 

 Jarosław

Figlus

25

 

Wojciech

Gaweł

WIM

PL 19

 

Marylin

Malinowska

26

 

Rafał

Jagniewski

WIM

PL 22

Krzysztof

Hordyński

27

Bogusław

Gierulski

WIM

PL 23

   

28

 

 Kamil

Nowak

WM

PL 24

 

Przemysław

Zawada

29

 

 Przemysław

Janiszewski

WIM

 PL 25


 

Paweł

Bronikowski

30

Jerzy

Skrzypczak

WIM

PL 29

   
31

Bartosz

Chmurski

WIM

PL 32

 

Andrzej

Zaleski

32

 

Piotr

Tuczyński

WM

PL 33

 

Cezary

Serek

33  

 Wojciech

Olański

WIM

PL 35

 

Sławomir

Falkowski

34

Konrad

Araszkiewicz

WIM  

Joanna

Chmielewska

35

Krzysztof

Kotorowicz

WIM
 

Hirek

Wrona

36

Marek

Wójcicki

WM

Michał

Samet

37

Sławomir

Dmowski

 

Tomasz

Modrzejewski