Drużynowi mistrzowie Polski

Oto lista zwycięzców drużynowych mistrzostw Polski od pierwszej edycji tych rozgrywek:

 

1956/57

PKiN Warszawa

Bitner, Czekański, Łowiński, Niedźwiecki, Rożecki, Wieczorkiewicz

1957/58

Legion Warszawa

Ciszewski, Czekański, Grosfeld, Łowiński, Najfeld, Niedźwiecki, Rożecki, Wieczorkiewicz

1958/59

Chemik Gliwice

Kukliński, Mames, Sobotkowski, Spyrzyński, Stachowicz. Zalewski

1959/60

Legion-Placówka Warszawa

Elżanowski, Frenkiel. Grosfeld, Łowiński, Niedźwiecki, Tabaka

1960/61

Legion-Placówka Warszawa

Elżanowski, Frenkiel. Grosfeld, Kasprzak, Łowiński, Niedźwiecki, Tabaka

1961/62

Juvenia-Stodoła Warszawa

Achmatowicz, Jaworski, Klukowski, Krogulski, Szurig, Szymczak

1963

Juvenia-Stodoła Warszawa

Achmatowicz, Jaworski, Klukowski, Krogulski, Szurig, Szymczak

1964

Juvenia-Stodoła Warszawa

Achmatowicz, Jaworski, Klukowski, Krogulski, Szurig, Szymczak

1965

Legion-Placówka Warszawa

Bajko, Gałka, Elżanowski, Frenkiel, Niedźwiecki, Olszewski

1966

Warszawianka

Jaworski, Jędrzejowski, Kasprzak, Klukowski, Krogulski, Szurig

1967

Polskie Radio - Eterek Warszawa

Klukowska, Klukowski, Krogulska, Lisicki, Sobański, Wągrodzki

1968

Warszawianka

Achmatowicz, Czahorowski, Jędrzejowski, Krogulska, Krogulski, Szurig

1969

Wisła Kraków

Furdzik, Jezioro, Lebioda, Simon, Wala, Wilkosz

1970

Warszawianka

Achmatowicz, Czahorowski, Jaworski, Jędrzejowski, Kasprzak, Krogulski, Szurig

1971

Wisła Kraków

Furdzik, Klapper, Lebioda, Wala, Wilkosz, Zimnielski

1972

Budowlani Poznań

Jezioro, Kudła, Łabędzki, Milde

1973

Marymont Warszawa

Czahorowski, Lipka, Macieszczak, Połeć, W.Wójcicki, Wyczółkowski

1974

Wisła Kraków

Furdzik, Jezioro, Lebioda, Wala, Wilkosz, Zimnielski

1975

Budowlani Poznań

Galica, Kudła, Łabędzki, Macieszczak, Milde, Połeć

1976

AZS Kraków

Blajda, Dąbrowski, Grządziel, Jaworowski, Leśniewski, Michałek

1977

Marymont Warszawa

Klukowski, Macieszczak, Połeć, Pomianowski, Wągrodzki

1978

Marymont Warszawa

Klukowski, Macieszczak, Połeć, Pomianowski, Stadnicki, Wągrodzki

1978/79

Marymont Warszawa

Klukowski, Macieszczak, Połeć, Pomianowski, Stadnicki, Wągrodzki

1979/80

Budowlani Poznań

Galica, Kudła, Labędzki, Milde, Szukała, Wolny

1980/81

Budowlani Poznań

Galica, Kudła, Labędzki, Milde, Szukała, Wolny

1981/82

Czarni Słupsk

Antas, Gawryś, Leśniewski, Michałek, Ostrowski, Przybora, Ralko, Żurek

1982/83

Marymont Warszawa

Klukowski, Moszczyński, Nalberciak, Oppenheim, Piliszek, Połeć, Rutkowski, Wągrodzki

1983/84

Budowlani Poznań

A.Kowalski, Kudła, Milde, Stadnicki, Szadkowski, Szukała

1984/85

Czarni Słupsk

Gawryś, Leśniewski, Martens, Ostrowski, Przybora, Wolny

1985/86

Czarni Słupsk

Gawryś, Leśniewski, Martens, Michałek, Przybora, Wolny

1986/87

Budowlani Poznań

Jassem, Kudła, Milde, Sobieralski, Szukała, Węcławek

1987/88

Czarni Słupsk

Gawryś, Leśniewski, Martens, Michałek, Szymanowski, Zaremba

1988/89

Czarni Słupsk

Gawryś, Leśniewski, Martens, Przybora, Romański, Szymanowski, Wolny, Zaremba

1989/90

Wisła-Totus Kraków

Bizoń, Blat, Jaworowski, Klapper, Marczykiewicz, Wala, Wilkosz

1990/91

Czarni Słupsk

Gawryś, Jassem, Lasocki, Leśniewski, Michałek, Przybora, Romański, Szymanowski

1991/92

Czarni Słupsk

Gawryś, Lasocki, Leśniewski, Michałek, Przybora, Romański

1992-93

UNTS Warszawa

Gwis, A.Kowalski, Lasocki, Połeć, Pszczoła, Tuszyński, Zawiślak

1993

AZS Politechnika Wrocław

Balicki, Gołębiowski, D.Kowalski, Olański, Starkowski, Żmudziński

1994

UNTS Warszawa

Gardynik, Gawryś, Gwis, A.Kowalski, Lasocki, Połeć, Romański, Tuszyński

1995

Eko-Montex Łaziska

Jassem, Jezioro, Kowalczyk, Oppenheim, Tuszyński, Witek

1996

UNTS Warszawa

Gawryś, Gwis, A.Kowalski, Lasocki, Połeć, Romański

1997

Silesia Gliwice

Jassem, Jezioro, Klukowski, Kowalczyk, Tuszyński, Witek

1998

Unia Winkhaus Leszno

Krupowicz, Kwiecień, Poletyło, Pszczoła, M.Wójcicki, Zawiślak

1999

Unia Winkhaus Leszno

Jassem, Kwiecień, Poletyło, Pszczoła, Tuszyński, M.Wójcicki

2000

AZS Politechnika Wrocław

Balicki, Gardynik, Gołębiowski, Olański, Starkowski, Żmudziński

2001

Relpol Warszawa

Chmurski, A.Kowalski, Puczyński, Ratyński, Romański, Turczynowicz

2002

Relpol-Praterm Warszawa

Chmurski, A.Kowalski, Puczyński, Romański, Szymanowski, Tuszyński

2002/03

Unia Winkhaus Leszno

Jagniewski, Kwiecień, Pazur, Poletyło, Pszczoła, M.Wójcicki

2003/04

Computerland AZS Politechnika Wrocław

Balicki, Gołebiowski, Kwiecień, Kwieciński, Olański, Starkowski, Żmudziński

2004/05

Chłodnia Star-Tourist Olsztyn

Cichocki, Gieruslki, Kierznowski, Pikus, Rogowski, Skrzypczak, Sztyrak

2005/06

Sakura Kraków

Jassem, Kupnicki, Majdański, Martens, Pilch, Szymczak

2006/07

Sygnity AZS Politechnika Wrocław

Balicki, Gołębiowski, Olański, Pszczoła, Starkowski, Żmudziński

2007/08

Sygnity AZS Politechnika Wrocław

Balicki, Gołębiowski, Kwieciński, Olański, Starkowski, Żmudziński

2008/09

Dworan-Jocker Oświęcim

Buras, Chmurski, Gawryś, Leśniewski, Narkiewicz, Pszczoła, Puczyński

2009/10

Auguri Warszawa

Buras, Chmurski, Gawryś, Kalita, K.Kotorowicz, Narkiewicz, Puczyński

2010/11

Auguri Warszawa

Buras, Chmurski, Kalita, K.Kotorowicz, Leśniewski, Narkiewicz, Pszczoła, Puczyński

2011/12

Consus Kalisz

Buras, Filipowicz, Martens, Narkiewicz

2012/13

Ruch SA AZS Politechnika Wrocław

Balicki, Gawryś, Gołębiowski, Kwiecień, Starkowski, Żmudziński