BERMUDA BOWL 2015 - skarb kibica

Podajemy tutaj kilka informacji, które pomogą na bieżąco śledzić mistrzostwa - kalendarz meczów polskich drużyn, krótkie charakterystyki startujących zespołów, linki do wyników, kart konwencyjnych, itp.

ROZKŁAD MECZÓW REPREZENTACJI POLSKI (czas lokalny, aby przeliczyć na czas polski należy odjąć 3h30min - czas GMT +5:30)

DATA

GODZ.

VENICE CUP

BERMUDA BOWL

D’ORSI TROPHY

26.09, sobota

20.00

otwarcie

27.09, niedz.

11.00

Anglia - Polska

RPA - Polska

Polska - Egipt

 

14.30

Polska - Australia

Polska - Nowa Zel.

Pakistan - Polska

 

17.10

Tajwan - Polska

UAE - Polska

Polska - Japonia

28.09, pon.

11.00

Polska - Gwadelupa

Polska - Chiny

Tunezja - Polska

 

14.30

Pakistan - Polska

Polska - Japonia

Polska - Anglia

 

17.10

Polska - Holandia

Gwadelupa - Polska

Austria - Polska

29.09, wtorek

11.00

USA 1 - Polska

Polska - Niemcy

Polska - Norwegia

 

14.30

Polska - Dania

Polska - Argentyna

Irlandia - Polska

 

17.10

Polska - Japonia

Indie - Polska

Polska - Szwecja

30.09, środa

11.00

Indie - Polska

Polska - Szwecja

Nowa Zel. - Polska

 

14.30

Polska - Jordania

Australia - Polska

Polska - USA 2

 

17.10

Kanada - Polska

Polska - Brazylia

Chiny - Polska

1.10, czw.

11.00

Polska - Wenezuela

Singapur - Polska

Polska - Indie

 

14.30

USA 2 - Polska

Polska - USA 2

USA 1 - Polska

 

17.10

Polska - Brazylia

Dania - Polska

Polska - Kanada

2.10, piątek

11.00

Polska - Francja

Polska - Bułgaria

Brazylia - Polska

 

14.30

Chiny - Polska

Kanada - Polska

Polska - Australia

 

17.10

Polska - Włochy

Polska - Egipt

Gwadelupa - Polska

3.10, sobota

11.00

RPA - Polska

Jordania - Polska

Polska - Indonezja

 

14.30

Polska - Egipt

Polska - Anglia

Chile - Polska

 

17.10

Nowa Zelandia - Polska

USA 1 - Polska

Bułgaria - Polska

4.10, niedz.

11.00

ćwierćfinał

ćwierćfinał

ćwierćfinał

 

14.30

ćwierćfinał

ćwierćfinał

ćwierćfinał

 

17.10

ćwierćfinał

ćwierćfinał

ćwierćfinał

5.10, pon.

11.00

ćwierćfinał

ćwierćfinał

ćwierćfinał

 

14.30

ćwierćfinał

ćwierćfinał

ćwierćfinał

 

17.10

ćwierćfinał

ćwierćfinał

ćwierćfinał

6.10, wtorek

11.00

półfinał

półfinał

półfinał

 

14.30

półfinał

półfinał

półfinał

 

17.10

półfinał

półfinał

półfinał

7.10, środa

11.00

półfinał

półfinał

półfinał

 

14.30

półfinał

półfinał

półfinał

 

17.10

półfinał

półfinał

półfinał

8.10, czw.

11.00

finał, mecz o 3. miejsce

finał, mecz o 3. miejsce

finał, mecz o 3. miejsce

 

14.30

finał, mecz o 3. miejsce

finał, mecz o 3. miejsce

finał, mecz o 3. miejsce

 

17.10

finał, mecz o 3. miejsce

finał, mecz o 3. miejsce

finał, mecz o 3. miejsce

9.10, piątek

11.00

finał, mecz o 3. miejsce

finał, mecz o 3. miejsce

finał, mecz o 3. miejsce

 

14.30

finał, mecz o 3. miejsce

finał, mecz o 3. miejsce

finał, mecz o 3. miejsce

10.10, sobota

17.10

finał

finał, mecz o 3. miejsce

finał

 

11.00

 

finał

 

 

14.30

 

finał

 

 

19.30

zakończenie